Zalety pakietów medycznych

W dzisiejszych czasach, gdy publiczna służba zdrowia każe czekać zbyt długo na wizyty lekarskie, pacjenci są odsyłani “z kwitnkiem”, gdy zabraknie terminów, a do specjalistów można dostać się za….kilka lat prywatna służba zdrowia zapewnia spokój i komfort.

Korzystanie z publicznej opieki medycznej wiąże się z uciążliwościami i problemami, dlatego coraz więcej firm decyduje się na zapewnienie pracownikom dodatkowo płatnej, prywatnej opieki medycznej. Oferują nielimitowany dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu, gwarancję konsultacji u lekarzy specjalistów i badań bez skierowań i długiego oczekiwania. Pakiety medyczne to także komfort – wizyty umawiane są telefonicznie lub przez stronę internetową, pracownik sam wybiera placówkę i lekarza. Ponadto, pakietem można także objąć członków rodziny, w tym – dzieci. Lekarz w znacznie lepszych warunkach niż w placówce publicznej przyjmuje pacjentów, placówki prywatne często wyposażone są w znacznie lepszy i nowocześniejszy sprzęt. Istnieje możliwość wypełnienia wniosku on-line i odbioru zamówionej recepty oraz czatu lub rozmowy telefonicznej z lekarzem w przypadkach nagłych lub gdy na przykład po powrocie z wizyty mamy wątpliwości co do dawkowania leku.

Zapewnienie pracownikom dostępu do pakietów medycznych przyczynia się do umocnienia wizerunku firmy jako pracodawcy solidnego, godnego zaufania, dbającego o dobro pracowników i inwestującego w nich. To rzecz, o którą bardzo często pytają potencjalni pracownicy już na etapie rozmowy o pracę. To popularna i oczekiwana forma świadczeń pozapłacowych. Ale nie chodzi tylko o wizerunek firmy. Każdemu pracodawcy zależy przecież na tym, by pracownicy byli w pełni sił, zdrowi i by dbali o siebie. Dostęp do pakietów medycznych na pewno im to ułatwi.

Dziś rynek usług medycznych przeżywa rozkwit. Można już wybierać spomiędzy różnych ofert skierowanych do pracodawców. Warto więc skorzystać z usług ekspertów, którzy z gąszczu dostępnych dziś ofert wybiorą tę najlepiej dopasowane do potrzeb pracowników, rozmiaru firmy i zaproponują najszerszy pakiet w ramach dostępnego budżetu. Najkorzystniejsze rozwiązania dostępne na polskim rynku posiada obecnie TK CAPITAL Sp. z o.o., najłatwiej skontaktować się z nią poprzez stronę internetową http://zdrowiewfirmie.pl/.

Czy warto korzystać z usług ekspertów? Reprezentują oni klienta w kontaktach z dostawcami usług medycznych i ubezpieczycielami, negocjują najlepsze warunki umowy, są także w stanie zagwarantować realizację niestandardowych zamówień. Są także dostępni w przypadku kwestii spornych. Zapewniają dopasowanie systemu obsługi klienta i zakresu świadczonych usług do wymagań klienta i jego pracowników. Praca ekspertów nie kończy się w momencie podpisania umowy z danym dostawcą usług medycznych – na bieżąco monitorują oni i oceniają współpracę, są w ciągłym kontakcie z klientami, stale udoskonalając ofertę i dopasowując ją do indywidualnych potrzeb i zmieniających się warunków. Pracodawca nie musi angażować się osobiście w ten proces, oszczędza czas i pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *